Стовпи та опори для монтажу

У цьому розділі Ви можете ознайомитись та вибрати найбільш підходящі опори для монтажу Вашої ЛЕП. Залізобетонні опори широко використовуються для прокладання повітряних ліній електропередач. Залізобетонні опори мають ряд переваг:
  • Технологічність заводського виготовлення;
  • Простота конструкції.
Найбільш поширені проміжні одностійкові залізобетонні опори ЛЕП з металевими траверсами, що встановлюються безпосередньо у ґрунт. Крім того, на лініях електропередач напругою 110-500 кВ широко використовують проміжні та анкерно-кутові залізобетонні опори ЛЕП з відтяжками. Дерев’яні опори використовуються для ліній електропередач та ліній зв’язку та бувають двох видів: анкерні та проміжні. Анкерні опори необхідні в місцях, де потрібна велика несуча здатність та підвищені вимоги до міцності та стійкості. Такі опори застосовуються на початку і в самому кінці ліній, а також різних поворотах електромереж. Проміжні опори необхідні лише для підтримки натягу електропроводів і застосовуються на більш прямих ділянках. Дерев’яні опори мають ряд переваг над залізобетонними:
  • Вага дерев’яних опор набагато менша, ніж залізобетонних, у зв’язку з чим Покупець суттєво заощаджує на транспортних витратах;
  • Прекрасна робота на вигин, що дозволяє застосовувати дерев’яні опори при великих вітрових та ожеледних навантаженнях;
  • Тривалий термін служби: опори, просочені антисептиком служать до 40 років, що на 20% більше за термін служби залізобетонних опор.
Дивіться також:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...