Арматура Ensto

Компанія Ensto відома як виробник та постачальник високоякісної електротехнічної продукції та працює в цій галузі з 1958 року. В даний час компанія експортує свою продукцію у більш ніж 70 країн світу.

Продукція Ensto з успіхом застосовується як у мережах передачі та розподілу електроенергії, так і в системах електропостачання будівель та споруд.

Компанія розробляє та виробляє обладнання для електромережевих підприємств, для будівництва та експлуатації повітряних ліній ПЛІ до 1 кВ, ПЛЗ до 35 кВ, кабельних ліній електропередачі. Вся продукція компанії Ensto розробляється з урахуванням постійного попиту і побажань споживачів.

Докладається максимум зусиль для того, щоб забезпечити високу працездатність обладнання протягом усього терміну експлуатації як у нормальних, так і в екстремальних умовах. Продукція Ensto відповідає багатьом міжнародним стандартам та сумісна з різноманітними системами, що використовуються у різних країнах.

Компанія Ensto має сертифікати ISO 9001:2000 та ISO 14001. Більш детально з товарним рядом цього виробника можна ознайомитись у наступних розділах: 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...