Купити кабель КГЕ

Кабель КГЕ – силовий кабель з гнучкими мідними жилами та подвійним гумовим екраном. Кабель відноситься до класу силових кабелів екранованих нестаціонарної прокладки. Зміст:

Ціна кабелю КГЕ

Наименование марки проводаЦена за 1 м, грн с НДС
Кабель КГЭ 3х25+1х10 6кВ1 635,90
Кабель КГЭ 3х35+1х10 6кВ2 134,69
Кабель КГЭ 3х50+1х16 6кВ2 700,59
Конструкція
Струмопровідна жила мідна багатодротяна, круглої форми, 4 клас гнучкості
Розділовий шар зверху струмопровідних жил, синтетична плівка
Внутрішній екран електропровідна гума
Зовнішній екран електропровідна гума
Ізоляція ізоляційна гума
Оболонка шлангова гума
Технічні характеристики
Номінальна напруга змінна – до 6кВ (частота 50 Гц)
Температура експлуатації від -40°С до +50°С
Макс. тривало припустима температура нагрівання жил +75С
Мінімальний термін служби 3 роки
Дивіться також: Кабель КГ, Кабель КГЕШ, Кабель КГ-ХЛ, Кабель КГВШ, Кабель КГН, Кабель КГНВ, Кабель КГНВ-М, Кабель КГНВнгд, Кабель КГЕ-ХЛ, Кабель КГЕШВ.

Кабель КГЕ: структура:

 1. Струмопровідні жили. У перетині мають округлу форму, є скруткою мідних дротів марки ММ. Належать до високого класу гнучкості, а саме – 4 та вище. Зверху жили накладається внутрішній екран із електропровідної гуми. Далі йде гумова ізоляція. Зовнішнє екранування виконується так само електропровідною гумою. Витримує номінальну напругу змінного струму частотою 50Гц до 6кВ.
 2. Допоміжна жила. Відрізняється від основних меншою площею перетину, товщиною ізоляції, відсутністю екрана. Номінальна напруга змінного струму частотою 50Гц не повинна перевищувати 0,38кВ.
 3. Жила заземлення. Перетин не більше ніж у допоміжної. Неізольована, неекранована.
 4. Скрутка. Усі жили кабелю між собою скручені.
 5. ПЕТ-обмотка. Розділяючим шаром перед гумовою оболонкою накладається ПЕТ-плівка. Допускається відсутність даного роздільника, якщо забезпечене вільне відділення внутрішніх складових кабелю один від одного.
 6. Оболонка з гуми підвищеної міцності, найчастіше – шлангового типу РШ-1. Може бути подвійною, тоді зовнішній шар виконується тим самим матеріалом, що застосовується для одношарового покриву, внутрішня оболонка може вироблятися з електропровідної гуми відповідно до технічних умов заводів-виробників.

Сфера використання:

Область застосування кабелю КГЕ обумовлена тим, що він є гнучким силовим провідником. Його використовують для рухомого з’єднання різного роду електроустановок зі стаціонарним джерелом живлення із ізольованою нейтраллю. Завдяки своїй конструкції підходить для підключення пересувних механізмів, обладнаних апаратурою автоматичного відключення електричної лінії при однофазному замиканні на землю. Активно використовується для підключення екскаваторів. Зовнішнє середовище, що рекомендується: відкрите повітря, рідше з метою проведення підземних гірських робіт.

Особливості експлуатації:

 1. дозволено використання проводу марки КГЕ в людних місцях тільки зі спеціальними запобіжними табличками, розташованими більш ніж за півтора метри від електролінії
 2. забороняється робота провідника із пошкодженою оболонкою
 3. заборонено переносити вручну провідник, що перебуває під напругою, крім випадків його піднесення обслуговуючим персоналом, що використовує спеціальний електрозахист (діелектричні рукавички, боти, спеціальні захвати).

Кабель КГЕ: Технічні характеристики:

 1. Озоностійкість ізоляції. Три години зберігає свої властивості за умов концентрації озону до 15*10-4%
 2. Тривало припустима температура жили – до 75°С
 3. Температурний режим експлуатації лежить у межах від -40°С до +50°С
 4. Радіус вигину при монтажі та прокладанні кабелю КГЕ – не менше 6 зовнішніх діаметрів кабелю для траси, і не менше 10 – для барабана
 5. Витримуване розтягуюче навантаження в межах 24.5 Н/мм2 для загального перетину жил
 6. Натяг провідника при змотуванні/намотуванні з/на барабан не повинен перевищувати 9,8 Н/мм2 для сумарного перетину жил
 7. У провідника відсутній захист від ударних та розчавлювальних навантажень, внаслідок чого рекомендується їх уникати
 8. Термін служби – щонайменше 3 роки з дати виробництва

Кабель КГЕ: розрахункові характеристики:

Кабель КГЕ продається за вартістю, зазначеною за міру довжини – метр або кілометр, а з метою транспортування часто необхідно знати вагу придбаної продукції. Крім того, при виборі проводів орієнтиром є перетин провідника, а у разі фактичного монтажу може знадобитися саме діаметр. Для Вашої зручності пропонуємо ознайомитися з деякими розрахунковими даними кабелю марки КГЕ:
 1. При перетині 3х25+1х10 зовнішній діаметр дорівнює 46,4мм, маса одного кілометра кабелю – 3006кг
 2. При перетині 3х35+1х10 розмір зовнішнього діаметра дорівнюватиме 50,2мм, вага кілометра – 3636кг
 3. Для 3х50+1х16 розрахункові параметри становитимуть відповідно 53,9мм, 4377кг
Наша компанія займається реалізацією виключно високонадійної продукції. Усі електротовари сертифіковані. Купити кабель КГЕ можна, звернувшись до нас у телефонному режимі, або надіславши запит на електронну пошту, вказану на сайті. Наші менеджери обов’язково дадуть відповідь на Ваші питання про характеристики і функціональні особливості товару, що Вас цікавить, порадують вигідними цінами, організують швидку доставку.

update:07.02.2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...