Купити кабель UTP, FTP

Провід FTP Сучасні структуровані кабельні системи складно уявити без особливого виду кабелю зв’язку – крученої пари. Є безліч різновидів даного кабелю, але в загальних рисах він є покритою загальною пластиковою оболонкою скруткою провідників, що складається з попарно звитих між собою мідних або біметалічних ізольованих проводів. Пари проводів скручуються між собою для збільшення зв’язку між ними. Щоб зменшити зв’язок між окремими звитими парами в кабелі зв’язку, їх скручують із різною кількістю витків на одиницю довжини. Перш ніж купити кручену пару, Вам слід розібратися, який саме різновид Вам підійде.

UTP, FTP, STP. У чому різниця?

Абревіатура кабелю відповідає міжнародному стандарту ISO/IEK 11801. Основу даної абревіатури, що вказує на приналежність кабелю до класу кручених пар, становить буквосполучення TP – «twisted pair». Інші літери та їх поєднання є вказівкою на наявність або відсутність додаткового захисту від хімічних, механічних або електромагнітних впливів: U – Додатковий захист відсутній S – Обплетення з мідного дроту F – Фольгування Таким чином отримуємо наступні кабелі зв’язку: UTP – екранування немає FTP – екран з фольги STP – дротяне обплетення у якості екрану S/FTP – загальний екран із мідного дроту, індивідуальне фольгування кожної крученої пари, тощо. UTP, FTP, STP для зовнішньої та внутрішньої прокладки. Чому не можна сплутати? Ключовою відмінністю кабелю зв’язку для зовнішнього прокладання є наявність додаткової оболонки чорного кольору з поліетилену. Вона потрібна для захисту провідника від сонячного світла. При цьому, через поліетиленову оболонку кручена пара підтримуватиме горіння навіть при одиночному прокладанні. Відповідно, прокладання такого кабелю всередині будівель заборонене.

UTP, FTP, STP: категорії. Що вони означають?

Категорії кабелю зв’язку прописані у різних міжнародних та вітчизняних стандартах. Якщо коротко, вони визначають, з яким діапазоном частот може ефективно працювати провідник. І, залежно від цього, з якою швидкістю будуть передаватися дані цією крученою парою. На сьогоднішній день існує сім основних категорій (позначаються цифрами від 1 до 7), а також три додаткові: 5е, 6а, 7а. У розробці знаходяться 8.1 та 8.2. Найбільш поширеними на сьогоднішній день є кабелі категорій 5, 5е. Вони працюють на частоті 100МГц, містять, як правило, 4 скручені пари. При використанні 2-х пар швидкість проведення даних буде 100 Мбіт/с, а якщо підключити всі 4 пари – 1000 Мбіт/с.

Купити кабель UTP, FTP, STP

Для того, щоб купити кабель UTP, FTP, STP, Вам потрібно зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті, або залишити запит у формі швидкого замовлення. Кабель відпускається бухтами по 305м. Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо вибору кабелю зв’язку, наші менеджери допоможуть Вам визначитись. Зміст:

Ціна кабелю FTP

Наименование марки кабеляЦена за 1 м, грн с НДС
FTP 5e медь15,95
FTP 5e б/м11,45

Ціна кабелю UTP

Наименование марки кабеляЦена за 1 м, грн с НДС
UTP 5e медь13,47
UTP 5e б/м10,91
Конструкція
Струмопровідна жила однодротяна, з мідного (біметалевого) м’якого круглого дроту номінальним діаметром 0,51 мм.
Ізоляція поліетилен
Оболонка, екран оболонка – полівінілхлорид, конструкція кабелю марки FTP передбачає наявність загального екрану з алюмінієвої фольги
Скрутка виті пари (2,4) скручені в сердечник
Технічні характеристики
Номінальна напруга 200 В
Номінальна частота 50 Гц
Температура експлуатації від -30С до +60С
Мін. температура, припустима під час прокладання кабелю -10С
Показник горючості не горить при одиночному прокладанні
Мінімальний термін служби 15 років
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...