З’ЄДНУВАЛЬНІ ЗАТИСКАЧІ, ЩО ПРЕСУЮТЬСЯ, SICAME MJPT, MJPT…N, MJPB

SICAME GROUP – надійний виробник якісної арматури для повітряних ліній електропередач. Цей міжнародний холдинг постійно вдосконалює продукцію, контроль якості електротоварів завжди підтримується на найвищому рівні. З’єднувальні затискачі, що пресуються, SICAME (MJPT, MJPT…N, MJPB) застосовують для ЛЕП, що використовують для передачі електрики самонесучі ізольовані дроти СІП4, СІП5, СІП5нг, AsXSn. Популярність таких електроліній в Україні зростає, а тому попит на відповідну арматуру також збільшується. Цей тип затискачів призначений для:
  • проведення з’єднань провідників на опорах ліній електропередач
  • приєднання СІП один до одного безпосередньо в прольотах
  • з’єднання проводів відгалужень та вуличного освітлення
При цьому з’єднувальні затискачі повинні задовольняти вимоги: захист місця електроз’єднання від вологості, попадання повітря, стійкість до впливів механічного характеру, забезпечення стабільного електроконтакту. Конструкція затискачів, що пресуються, наступна: основною частиною є алюмінієва трубка, заповнена мастильним матеріалом, зверху покрита полімером, по краях – еластичні герметизуючі кільця. Монтаж з’єднувальних затискачів SICAME, що пресуються, відбувається з використанням гідравлічного ручного преса. Жили, які планують з’єднати, спочатку мають бути очищені від ізоляції. На затискачах нанесена інформація про необхідну довжину неізольованої ділянки дроту, про порядок та кількість стиснень при пресуванні, яку шестигранну матрицю варто використовувати для ручного преса. Місця з’єднання затискача та проводу СІП додатково не ізолюються. Перевіряють з’єднувальні затискачі, що пресуються, SICAME GROUP, використовуючи наступні методики: механічні випробування, випробування на діелектричну стійкість та герметичність, монтаж за низьких температур, перевірка надійності електроконтакту, кліматичні випробувальні навантаження, тестування на електростаріння. За підсумками всіх перевірок затискачі SICAME витримують термін експлуатації 40 років при температурі навколишнього середовища в діапазоні від -40°С до +50°С. З’єднувальні затискачі, що пресуються, SICAME розроблені наступних видів (залежно від місця застосування):
  • MJPT застосовують для з’єднань СІП на опорах ЛЕП. MJPT витримують до 80% мінімального руйнівного навантаження дроту (далі – МРНП)
  • MJPT…N використовуються у прольотах ліній електропередач. Зберігають усі свої властивості при навантаженнях, що не перевищують 90% МРНП
  • MJPB розрахований на зусилля, що розтягують, до 60% від рівня МРНП. Цей тип затискачів призначений для з’єднання проводів відгалужень та вуличного освітлення.
Купити сполучні пресовані затискачі SICAME MJPT, MJPT…N, MJPB можна, звернувшись до компанії УкрПровід у телефонному режимі, електронною поштою або залишивши замовлення у блоці «Швидка заявка» безпосередньо на нашому сайті. Наші менеджери є висококваліфікованими. Вони охоче допоможуть підібрати необхідну Вам продукцію, швидко та якісно опрацюють замовлення, організують доставку в найкоротші терміни.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...