Залізобетонні опори. Опори СВ-95, СВ-105

Стійки призначені для використання: При розрахунковій температурі зовнішнього повітря до -55°С. Залізобетонні стовпи Переваги залізобетонних опор для монтажу ЛЕП: – Залізобетонні стовпи стійкі до впливу хімічних реагентів, що знаходяться в повітрі, і не піддаються корозії, на відміну від сталевих опор; – Високотехнологічне виробництво залізобетонних опор та особливості технологічного процесу забезпечують практично повну відсутність дефектів у виробах; – При побудові ліній електропередач установка залізобетонного стовпа потребує значно меншого обсягу земельних робіт для забезпечення стійкого положення; – У залізобетонних стовпів відсутні складові частини, які наражаються на ризик розкрадань, на відміну від сталевих конструкцій; – Залізобетонні стовпи не потребують експлуатаційного догляду протягом усього терміну їхньої служби — їх не потрібно фарбувати, вони зберігають естетичний вигляд протягом довгих років.
Технічні характеристики залізобетонних опор СВ-95, СВ-105
Мінімальна температура експлуатації до -55°С
Морозостійкість, °С -128
Водонепроникність, W 6-8
Матеріал для виготовлення бетон, що відповідає вимогам ГОСТ 26633-91. Клас бетону В30. Заповнювач: щебінь гранітний, міцністю 1400 та морозостійкістю не менше -184°С
Ціна залізобетонних стійок
Найменування Ціна за 1 опору, грн
СВ 95-2 за запитом
СВ 105-3.6 за запитом
СВ 105.5 за запитом
Фізичні характеристики залізобетонних стійок
Найменування Об’єм, м3 Розміри, мм Маса, т
L B t h h1
СВ 95-2 0.3 9500 150 245 175 150 0.75
СВ 105-3.6 0.47 10500 190 280 205 175 1.18
СВ 105.5 0.47 10500 190 280 205 175 1.18
Передавання електроенергії на великі відстані в нашій країні найчастіше здійснюється з використанням повітряних ліній електропередач (ПЛЕ).Говорячи простою мовою, ПЛЕ складається з проводів, якими проходить передавання струму, і підтримувальних опор: дерев’яних, залізобетонних і металевих. Залізобетонні опори мають ряд переваг у порівнянні зі своїми конкурентами:
  • Велика міцність у порівнянні з дерев’яними.
  • Стійкість до корозії у порівнянні з металевими.
  • Менш схильні до псування від крадіжок і вандалізму.
  • Вимагають мінімального експлуатаційного догляду.

Класифікація залізобетонних опор

Установка залізобетонної опори того чи іншого типу залежить від планованих умов її експлуатації. Якщо Вам потрібна звичайна опора на прямій ділянці повітряної лінії електропередач, яка піддаватиметься однаковому навантаженню з обох боків, то буде потрібна проміжна опора. Якщо Вам потрібно на прямій електролінії встановити стовп, здатний витримувати різні навантаження з двох сторін (наприклад, при зміні перетину провідника, що використовується), обирайте анкерну опору. Проміжну кутову опору застосовують при повороті ПЛЕ на кут, що не перевищує 30°. Якщо потрібне встановлення залізобетонної опори на більшому повороті, купуйте анкерну кутову опору. Наприкінці лінії електропередач ставлять кінцеву опору. Перехресні опори ставлять на перетині трас ПЛЕ, а відгалужені, відповідно, для реалізації відгалуження від електролінії. При переході траси ПЛЕ через інженерні конструкції або природні перешкоди застосовують перехідні опори. І, нарешті, якщо потрібно змінити розташування провідника в електролінії, встановлюють транспозиційну опору.

Будова залізобетонних опор

Залізобетонні опори складаються із залізобетонної стійки та додаткових металоконструкцій: траверс, хомутів, кріпильних систем тощо. Асортимент арматури для ПЛЕ є дуже широким і вибір того чи іншого елемента залежить від проєктного креслення відповідної опори. Ознайомитися з запропонованим компанією «УкрПровід» товарним рядом арматури для ліній електропередач можна у відповідному розділі сайту (наприклад, SICAME або ЛІЗО).

Залізобетонні стійки опор

Стійки опор бувають двох типів, залежно від способу їхнього виробництва. Методом обертання одержують центрифуговані залізобетонні стійки. Як правило, вони мають конусоподібну або циліндричну форму і маркуються СК або СЦ. Методом вібрації виробляють вібровані стійки, що маркують СВ. У перетині вони мають прямокутну форму. Купити залізобетонні стійки опор, а також всю необхідну арматуру, Ви можете, звернувшись до менеджерів компанії «УкрПровід» за телефонами, вказаними на сайті. Доставка відбувається територією України автомобільним транспортом. Ви також можете замовити установку залізобетонних опор різного ступеня складності.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...