Монтаж ліній електропередач (ЛЕП)

Для будівництва лінії електропередач до районних електричних мереж за адресою місцезнаходження об’єкта підключення подається заява на подачу електроенергії.

Районні електричні мережі розглядають подану заяву, виїжджають на місце будівництва лінії, після чого складають технічні умови та проєкт прокладання лінії електропередач.

Отримавши на руки проєкт лінії електропередач, ви можете звертатися до електромонтажної компанії, яка здійснить постачання матеріалів та виконає роботи.

Компанія «УкрПровід» виконує такі види робіт з монтажу ЛЕП та підключення об’єктів до електричних мереж:
 

  • поставка всех необходимых материалов и комплектующих для построения линий электропредач;
  • подготовительные работы для прокладки линии электропередач, установка опор и столбов;
  • монтаж несущих систем для прокладки наружных и внутренних электрических сетей;
  • электромонтаж всех элементов внешних и внутренних электрических сетей;
  • проєктування та монтаж вуличного освітлення (включаючи всі підготовчі та пусконалагоджувальні роботи);
  • обслуговування та ремонт електричних мереж.

Після проведення всіх електромонтажних робіт представники нашої компанії отримують документи, необхідні для підключення об’єкта до елетромережі (ліцензію на виконані роботи, акт розмежувань за результатами проведення випробувань контуру заземлення, вступного кабелю та ізоляції внутрішньої проводки). Повний пакет документів здається у підприємство електричних мереж, після чого на руки видається документ про дозвіл на підключення. Проводиться безпосереднє підключення об’єкта до електромережі.

Усі роботи здійснюються нашими спеціалістами на підставі нормативних документів (стандартів якості, сертифікатів відповідності, державних технічних стандартів). Пусконалагоджувальні роботи завершуються видачею актів та висновків встановленого зразка, а також видачею рекомендацій щодо роботи із встановленим обладнанням.

Звертайтеся до наших спеціалістів, і ми проведемо повний комплекс робіт з монтажу ЛЕП до вашого об’єкту та підключення до електромереж.

Дивіться також: 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...