Елементи кріплення кабелю

У даному розділі представлений матеріал для кріплень та інша арматура для монтажу ЛЕП вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Компанія «УкрПровід» пропонує Вам електротехнічну продукцію великих європейських та українських виробників:

Sicame – група підприємств у Франції та за її межами. Спектр продукції групи SICAME – це повна гама підвісної та сполучної арматури, монтажного інструменту та вимірювальної апаратури в галузі енергетики та телекомунікацій.

Основні напрямки діяльності ТОВ «СІКАМ Україна» – впровадження в українські енергосистеми технологій СІП – самонесучих ізольованих проводів для повітряних розподільних електричних ліній до 1 кВ, а також захищених ліній електропередач на 6-35 кВ.

ТОВ “ЛЬВІВСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ” – одне з перших підприємств в Україні, яке освоїло випуск лінійної арматури для самонесучих ізольованих дротів. Компанія здійснює комплексне постачання лінійної арматури для проводів СІП та інструменту для їх монтажу.

Ensto – фінська компанія, яка є виробником та постачальником високоякісної електротехнічної продукції з 1958 року. Компанія розробляє та виробляє обладнання для електромережевих підприємств, для будівництва та експлуатації повітряних ліній ПЛІ до 1 кВ, ВЛЗ до 35 кВ, кабельних ліній електропередачі.  

Продукція Ensto відповідає багатьом міжнародним стандартам та сумісна з різноманітними системами, що використовуються у різних країнах.

Крім того, компанія «УкрПровід» пропонує своїм клієнтам широкий вибір КАБЕЛЕНЕСУЧИХ СИСТЕМ і РОЗХІДНИХ МАТЕРІАЛІВ для монтажу кабельних ліній.

Дивіться також: 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...